თვითმმართველობა
ახმეტა
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
იოსებ ქარუმაშვილი – მერი ☎ – 591 01 01 51
ზაზა მიგრიაული – ვიცე-მერი ☎ – 592 054 557
ვანო ნასყიდაშვილი – მერის მოადგილე ☎ – 599 857 877
დავით აბულაძე – ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი ☎ – 577 792 111
მარიამ სააკაძე – ეკონომიკის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 857 866
თინათინ შათირიშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 591 05 79 72
ოლია ხოხობაშვილი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 857 949
გიორგი გახუტიშვილი – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 155 919
იოსებ დეკანოზიშვილი – ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი ☎ – 591 01 01 82
მარინა მაისურაძე – საფინანსო – საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი ☎ – 599 857 876
ნათელა ექვთიმიშვილი – ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა სამსახურის უფროსი ☎ – 599 857 884
დავით დოინჯაშვილი – სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი ☎ – 551 310 098
ბადრი ფილაშვილი – მერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 523 912[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- ფრაქცია “ქართული ოცნება დემოკრატიული საქართველო“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – კონსერვატორები“
- ფრაქცია “ნაციონალური მოძრაობა“
- ფრაქცია “სამართლიანობა“
- საკრებულოს აპარატი – დავით შაშიაშვილი ☎ – 595 24 80 20
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. თამარ ყეინიშვილი – თავმჯდომარე ☎ – 595 921 198
- 2. რამაზ ბაღაკაშვილი – თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 599 50 16 72
- 3. ლევან ითიურიძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 597 066 000
- 4. არსენ ბუღრიძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 857 855
- 5. არჩილ მექვევრიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 568 30 37 87
- 6. არჩილ შათირიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 592 11 30 11
- 7. დავით იმერლიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 13 16 10
- 8. ბიძინა ჭიჭიკლიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 477 036
- 9. თამაზი წითელაური – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 50 21 68
- 10. ნუგზარ ალავიძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 91 30 41
- 11. შაქრო ტერტერაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 24 55 99
- 12. თეიმურაზ ბოდაველი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 280 806
- 13. გელა ხადიშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 591 150 687
- 14. რევაზ გახუაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 591 01 02 18
- 15. დავით ახალკაციშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 591 01 02 06
- 16. თინა მოზაიძე> – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 599 348 495
- 17. დავით ავაზაშვილი – წევრი ☎ – 571 880 111
- 18. მაგდანა ალხანაშვილი – წევრი ☎ – 599 50 23 81
- 19. თამაზ ბორჩაშვილი – წევრი ☎ – 599 155 831
- 20. ლევან გოგოთიძე – წევრი ☎ – 599 155 839
- 21. ვალერიან დედაბრიშვილი – წევრი ☎ – 599 857 874
- 22. მარეხი კოხტაშვილი – წევრი ☎ – 593 580 460
- 23. გიორგი მაისურაძე – წევრი ☎ – 595 929 807
- 24. თიკო მგელიაშვილი – წევრი ☎ – 598 22 66 37
- 25. იური მრელაშვილი – წევრი ☎ – 591 01 26 22
- 26. ვაჟა სუხოშვილი – წევრი ☎ – 574 17 13 68
- 27. ლევან უძილაური – წევრი ☎ – 591 01 01 58
- 28. ფირუზ შიომღვდლიშვილი – წევრი ☎ – 599 857 886
- 29. გელა ჭვრიტიძე – წევრი ☎ – 555 96 37 35
- 30. ანზორ ხიზანაიძე – წევრი ☎ – 551 224 234
- 31. გიორგი ხუცურაული – წევრი ☎ – 551 121 888
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. ახმეტა – მერის წარმომადგენელი – გელა ჯუგაშვილი ☎ – 599 85 79 01
- 2. დუისი – მერის წარმომადგენელი – თამარ მარგოშვილი ☎ – 599 04 17 78
- 3. ზემო ალვანი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბ ყიზილაშვილი ☎ – 551 54 30 04
- 4. ზემო ხალაწანი – მერის წარმომადგენელი – როსტომ ფარეულიძე ☎ – 599 857 885
- 5. ზემო ხოდაშენი – მერის წარმომადგენელი – ზეზვა ფიცხელაური ☎ – 591 01 02 11
- 6. თუშეთი – მერის წარმომადგენელი – ლადო კახოიძე ☎ – 591 01 01 92
- 7. კასრისწყალი – მერის წარმომადგენელი – ალექსი გოჩილაიძე ☎ – 599 155 769
- 8. მატანი – მერის წარმომადგენელი – დავით მამუკელაშვილი ☎ – 599 513 176
- 9. მაღრაანი – მერის წარმომადგენელი – იროდი ჯავახიშვილი ☎ – 599 034 524
- 10. ოჟიო – მერის წარმომადგენელი – დავით მეზვრიშვილი ☎ – 577 963 996
- 11. საკობიანო – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ალბუთაშვილი ☎ – 555 444 607
- 12. ქვემო ალვანი – მერის წარმომადგენელი – მერაბ ოთიურიძე ☎ – 599 432 286
- 13. ქისტაური – მერის წარმომადგენელი – ზვიად მოსიაშვილი ☎ – 551 412 211
- 14. შახვეტილი – მერის წარმომადგენელი – ლაშა უძილაური ☎ – 591 01 02 04
- 15. ჯოყოლო – მერის წარმომადგენელი – ოთარ მუთოშვილი ☎ – 599 857 903
[/expand]
გურჯაანი
[expand title=”მერია“]
- არჩილ ხანდამაშვილი – მერი
[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
- ვანო ბერიძიშვილი – თავმჯდომარე
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
- გურჯაანი
[/expand]
დედოფლისწყარო
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
ნიკოლოზ ჯანიაშვილი – მერი
სოლომონ ღორაშვილი – ვიცე-მერი
მალხაზ მერაბიშვილი – მერის მოადგილე
- მარინა შეითნიშვილი – ადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 900
- დავით ფხოველიშვილი – ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 60 70 40
- ელენე ბაიაშვილი – საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 844
- გიორგი ნასრაშვილი – ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი ☎ – 555 536 585
- გიორგი გონაშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 880
- თამარ თამაზაშვილი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 832
- მამუკა ალადაშვილი – სამხედრო გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის უფროსი ☎ – 595 09 05 02
- ანა კიკილაშვილი – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი ☎ – 591 110 249
- გივი ბენაშვილი – ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 839
- დოდო ხუნაშვილი – ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 861
[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- სივრცით–ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- ფრაქცია „ქართული ოცნება”
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – ძლიერი მუნიციპალიტეტი“
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – მრეწველობა გადაარჩენს საქართველოს”
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – კონსერვატიული პარტია“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – რეგიონალები”
- საკრებულოს აპარატი – ხათუნა გონაშვილი ☎ – 599 855 717
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. ნუგზარ პაპიაშვილი – საკრებულოს თავმჯდომარე
- 2. გოჩა სამუკაშვილი თავმჯდომარის მოადგილე
- 3. დავით ალუღიშვილი
- 4. არსენა ბაღაშვილი
- 5. ლევან ბაღაშვილი
- 6. მიხეილ ბახუტაშვილი
- 7. ალექსანდრე ბენაშვილი
- 8. გივი გიგაური
- 9. გიორგი გოგილაშვილი
- 10. დავით გონაშვილი
- 11. ეთერ დავითაშვილი
- 12. ბაბალე თეთრაული
- 13. ლევან იაკობიშვილი
- 14. ჯემალ კოტაშვილი
- 15. ზაზა მეხრიშვილი
- 16. ნოშრევან ნატროშვილი
- 17. ალექსანდრე პაპაჩაშვილი
- 18. ვასილ სამადაშვილი
- 19. მამუკა სეფიაშვილი
- 20. აკაკი ქავთარაძე
- 21. ნუგზარ ყოჩიაშვილი
- 22. ივანე შანშიაშვილი
- 23. ვასილ ჩოვუშიანი
- 24. გიორგი ჭინჭარაული
- 25. შოთა ჭინჭარაული
- 26. ავთანდილ ხარხელაური
- 27. შალვა ხორნაული
- 28. ნიკოლოზ ხუციშვილი
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
- ალაზანი – კავკასიონი
[/expand]
თელავი
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
შოთა ნარეკლიშვილი – მერი ☎ – 599 010 002
გიორგი თუშიშვილი – ვიცე-მერი ☎ – 599 317 400
ალექსანდრე საჩიშვილი – მერის მოადგილე ☎ – 551 900 900
გურამ გურაბანიძე – მერის მოადგილე ☎ – 555 57 57 00
ნინო აფციაური – ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი ☎ – 551 05 06 06
ნუგზარ ბაჩიაშვილი – ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 74 11 55
ფიქრია ყუშიტაშვილი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 85 77 41
ნათია ვაყელიშვილი – საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი ☎ – 595 28 88 05
ლევან ბერძენაშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 85 77 43
გია გიგიაშვილი – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 239 349
დავით ბეგიაშვილი – სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 94 35 28
გიორგი ენუქიძე – ჯანდაცვისა და სოციალური სამსახურის უფროსი ☎ – 577 943 528
გიორგი თავბერიძე – ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 505 322[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- სამანდატო, საპროცედურო და იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო“
- ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები”
- ფრაქცია „ქართული ოცნება -კონსერვატორები“
- ფრაქცია „საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“
- საკრებულოს აპარატი – ტარიელ გალახვარიძე ☎ – 599 85 77 22
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. არჩილ თხლაშიძე – საკრებულოს თავმჯდომარე ☎ – 595 333 007
- 2. გიგა ორკოდაშვილი – საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 551 500 587
- 3. ნანა ხვისტანი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 323 778
- 4. დავით გოგოშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 50 79 72
- 5. ლევან კოჭლოშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 702 002
- 6. ალექსანდრე შათირიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 30 21 21
- 7. დავით ღაღანიძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 551 100 601
- 8. ლევან ლილუაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 60 70 90
- 9. ალექსი ძულიაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 42 13 19
- 10. ტიტე დარეჯანიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 62 48 22
- 11. მაია მარკოზაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 560 633
- 12. არჩილ თვალიაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 597 511 113
- 13. ვასილ არაბული – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 599 85 77 26
- 14. მიხეილ გრემელაშვილი – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 598 443 444
- 15. აბრამ მახარიაშვილი – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 599 72 62 23
- 16. ზურაბ მუსაევი – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 599 74 71 77
- 17. გიორგი ქიზიყელაშვილი – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 599 28 25 72
- 18. ბესიკ ქოჩიშვილი – ფრაქციის თავმჯდ. მოადგილე ☎ – 579 350 500
- 19. ბესიკ გაიპარაშვილი ☎ – 599 41 61 75
- 20. ზაქარია გრიშიკაშვილი ☎ – 551 57 44 77
- 21. ალექსანდრე კუპატაძე ☎ – 599 306 606
- 22. ზურაბ ლილუაშვილი ☎ – 599 738 929
- 23. ნიკოლოზ მაისურაძე ☎ – 599 56 17 14
- 24. გიგა მამუკელაშვილი ☎ – 555 185 600
- 25. ლელა მენთეშაშვილი ☎ – 595 955 505
- 26. ლევან მრელაშვილი ☎ – 599 567 389
- 27. ზურაბ ნაცარაშვილი ☎ – 599 222 706
- 28. ლევან ოთიურიძე ☎ – 571 57 41 41
- 29. იოსებ პარწიკანაშვილი ☎ – 599 272 264
- 30. ბადურ რევაზიშვილი ☎ – 551 78 79 95
- 31. ზაქარია ყარასაშვილი ☎ – 599 928 228
- 32. გიორგი ჩაბრაშვილი ☎ – 557 944 411
- 33. გოჩა წაწალაშვილი ☎ – 599 513 720
- 34. გურამ წულუკიძე ☎ – 599 01 44 66
- 35. უჩა ჭოტიაშვილი ☎ – 599 203 252
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
- 1. ალაზანი – კავკასიონი – მერის წარმომადგენელი – თემური ლაგაზიძე ☎ – 551 024 227
- 2. აღმოსავლეთ თელავი – მერის წარმომადგენელი – გელა ალექსიძე ☎ – 599 519 757
- 3. დასავლეთ თელავი – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ყურაშვილი ☎ – 579 333 933
- 4. ცენტრალური თელავი – მერის წარმომადგენელი – თემურ მეტრეველი ☎ – 599 957 722
- 5. ძველი თელავი – მერის წარმომადგენელი – დავით წიქარაძე ☎ – 595 919 343
- 6. აკურა – მერის წარმომადგენელი – მიხეილ იმერლიშვილი ☎ – 599 158 567
- 7. ართანა – მერის წარმომადგენელი – ნოდარი გაიპარაშვილი ☎ – 568 815 168
- 8. ბუშეტი – მერის წარმომადგენელი – პაატა გიორგაძე ☎ – 599 857 761
- 9. გულგულა – მერის წარმომადგენელი – ივანე ხატიაშვილი ☎ – 599 857 762
- 10. ვანთა – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ნაპირელი ☎ – 599 857 740
- 11. ვარდისუბანი – მერის წარმომადგენელი – დავით სუმბაძე ☎ – 599 79 50 79
- 12. თეთრწყლები – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ქიბიშაური ☎ – 557 323 952
- 13. იყალთო – მერის წარმომადგენელი – დავით გიგაური (მ/შ) ☎ – 593 300 298
- 14. კისისხევი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბ გძელიშვილი ☎ – 595 583 533
- 15. კონდოლი – მერის წარმომადგენელი – ბონდო მიქაძე ☎ – 599 857 767
- 16. კურდღელაური – მერის წარმომადგენელი – მიხეილ ეგიდუნაშვილი ☎ – 595 425 508
- 17. ლალისყური – მერის წარმომადგენელი – გურამ გერმანიშვილი ☎ – 577 953 595
- 18. ლაფანყური – მერის წარმომადგენელი – მორის პარკინაშვილი ☎ – 599 857 757
- 19. ნასამხრალი – მერის წარმომადგენელი – ნიკოლოზ ბაღათრიშვილი ☎ – 599 857 754
- 20. ნაფარეული – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ჯიქურიშვილი ☎ – 555 112 053
- 21. რუისპირი – მერის წარმომადგენელი – ინგა პაპუნაშვილი (მ/შ) ☎ – 599 158 566
- 22. სანიორე-ჯუღაანი – მერის წარმომადგენელი – რამინი მელიქიშვილი ☎ – 599 857 752
- 23. ფშაველი – ლეჩური – მერის წარმომადგენელი – ვალერი აბრამიშვილი ☎ – 551 599 825
- 24. ქვემო ხოდაშენი – მერის წარმომადგენელი – ომარი აჩუაშვილი ☎ – 598 383 631
- 25. ყარაჯალა – მერის წარმომადგენელი – შალვა ახმედოვი ☎ – 599 502 806
- 26. შალაური – მერის წარმომადგენელი – გიორგი გიორგაძე ☎ – 555 343 443
- 27. წინანდალი – მერის წარმომადგენელი – თორნიკე ვეფხიშვილი ☎ – 599 857 760
[/expand]
ლაგოდეხი
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
ჯონდო მდივნიშვილი – მერი ☎ – 595 901 551
ზურაბ ჯაფარიძე – ვიცე-მერი ☎ – 595 22 77 49
გიორგი მჭედლიშვილი – ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი ☎ – 551 355 833
ნინო ბატიაშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 85 62 65
გიორგი მანგოშვილი – საფინანსო-საბიუჯეტო, ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა სამსახურის უფროსი ☎ – 599 856 229
ალექსანდრე ასატრიანი – ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი ☎ – 591 411 420
გიორგი ჩალათაშვილი – ქონების მართვის და ეკონომკური განვითარების სამსახურის უფროსი ☎ – 599 251 504
მალხაზ ნოზაძე – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი ☎ – 595 309 359
თამაზ ღონღაძე – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 856 244
გელა ლომიძე – სამხედრო გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 85 66 55[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო“
- ფრაქცია „ქართული ოცნება -კონსერვატორები“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები”
- ფრაქცია „დამოუკიდებელი“
- ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
- საკრებულოს აპარატი – გიორგი მესხიშვილი
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. კარლო ჯამბურია – თავმჯდომარე ☎ – 591 440 041
- 2. გიორგი ღამბაშიძე – თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 599 000 635
- 3. ნინო კუპრაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 577 577 327
- 4. ვლადიმერი ალიბეგაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 85 62 62
- 5. სალომე ღონღაძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 593 399 178
- 6. გიორგი დარბაიძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 856 221
- 7. ომარი მირზოშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 654 606
- 8. თორნიკე ტალახაძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 555 399 108
- 9. ივანე ხაჩიძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 315 456
- 10. სიმონი კვერნაძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 595 582 151
- 11. ალექსანდრე ვარდოსანიძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 285 500
- 12. ევა ლომთაძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 889 717
- 13. ალიხან ალაზოვი – წევრი ☎ – 599 115 004
- 14. ალექსანდრე ბაინდურაშვილი – წევრი ☎ – 595 721 254
- 15. მარიანა გელაშვილი – წევრი ☎ – 595 502 118
- 16. ფირუზი გელაშვილი> – წევრი ☎ – 577 343 066
- 17. ემზარი გვალია – წევრი ☎ – 599 445 703
- 18. გიორგი ენუქიძე – წევრი ☎ – 557 614 439
- 19. ბესიკ თაბუნიძე – წევრი ☎ – 598 925 457
- 20. ეკატერინე იობაშვილი – წევრი ☎ – 598 140 056
- 21. დავითი კაპანაძე – წევრი ☎ – 577 315 799
- 22. გია კობახიძე – წევრი ☎ – 599 581 492
- 23. დავითი ლომიძე – წევრი ☎ – 577 255 470
- 24. ამილ ნიაზოვი – წევრი ☎ – 591 447 715
- 25. ვასილი ნოზაძე – წევრი ☎ – 577 337 557
- 26. არჩილი როსეფაშვილი – წევრი ☎ – 599 770 773
- 27. ვახტანგი სარალიძე – წევრი ☎ – 551 972 103
- 28. მაირბეგ ქოზაევი – წევრი ☎ – 599 377 965
- 29. ხვიჩა ყაველაშვილი – წევრი ☎ – 595 117 782
- 30. ბესარიონ შუბითიძე – წევრი ☎ – 568 633 899
- 31. ვახტანგი ჭიპაშვილი – წევრი ☎ – 555 526 788
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. არეშფერნი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბი სხირტლაძე ☎ – 557 655 101
- 2. აფენი – მერის წარმომადგენელი – გია გაფრინდაშვილი ☎ – 595 721 250
- 3. ბაისუბანი – მერის წარმომადგენელი – ნუგზარი მაჭარაშვილი ☎ – 577 600 236
- 4. ვარდისუბანი – მერის წარმომადგენელი – გოგიტა ბუთლიაშვილი ☎ – 595 797 212
- 5. კაბალი – მერის წარმომადგენელი – ნამაზ ალახვერდოვი ☎ – 599 856 240
- 6. კართუბანი – მერის წარმომადგენელი – იოსებ ვარდიაშვილი ☎ – 595 44 77 51
- 7. ლელიანი – მერის წარმომადგენელი – ვიქტორი სხირტლაძე ☎ – 551797 097
- 8. მაწიმი – მერის წარმომადგენელი – გიორგი კევლიშვილი ☎ – 577 664 840
- 9. ნინიგორი – მერის წარმომადგენელი – მამუკა სულაქველიძე ☎ – 599 167 212
- 10. ფონი – მერის წარმომადგენელი – ნუგზარი ბარბაქაძე ☎ – 599 987 212
- 11. შრომა – მერის წარმომადგენელი – ვასილი მიროტაძე ☎ – 599 856 656
- 12. ცოდნისკარი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბ გამხარაშვილი ☎ – 595 754 484
[/expand]
საგარეჯო
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
გიორგი ერბოწონაშვილი – მერი
ალექსი გილაშვილი – ვიცე-მერი
- პაატა ასრათაშვილი – მერის მოადგილე
- ანა ნარიმანიშვილი – ადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახურის უფროსი
კახაბერ მარგებაძე – იურიდიული სამსახურის უფროსი
გიორგი ქურდოვანიძე – ეკონომიკური განვითარების და ქონების მართვის სამსახურის უფროსი
- როსტომ ბაქრაძე – ინფრასტრუქტურის, სივრცითი მოწყობის, მშენებლობის და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი
- ზურაბ კავთუაშვილი – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი
თინათინ ძაბილაშვილი – საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი
- სოფიო შაქარაშვილი – ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალური სამსახურის უფროსი
არჩილ ჯაბადარი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი
კობა ცხვარიაშვილი – სამხედრო გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის უფროსი[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – დემოკრატიული საქართველო“
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – კონსერვატორები“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები”
- საკრებულოს აპარატი – ილია სიფროშვილი
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. ოთარ ჩალათაშვილი – თავმჯდომარე
- 2. ლელა მარიდაშვილი – თავმჯდომარის მოადგილე
- 3. გივი ბედიაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე
- 4. ივანე ივანიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე
- 5. ელენე სამხთუაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე
- 6. თამაზ ურდულაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე
- 7. ზურაბ უსტიაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე
- 8. ელდარ მეფარიძე – ფრაქციის თავმჯდომარე
- 9. ალექსი იოსელიანი – ფრაქციის თავმჯდომარე
- 10. ალექსანდრე მეზვრიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე
- 11. დავით არაბული – წევრი
- 12. აიაზ ბაირამოვი – წევრი
- 13. ივანე ბეჟიაშვილი – წევრი
- 14. ხათუნა ბერიძე – წევრი
- 15. გარსევან ბუხნიკაშვილი – წევრი
- 16. სოსლან გარსევანიშვილი – წევრი
- 17. ნიკო გიუაშვილი – წევრი
- 18. ავთანდილ გოგიაშვილი – წევრი
- 19. თაკო გოგიტაშვილი – წევრი
- 20. მევლუდ დუჩიძე – წევრი
- 21. დავით თათრიშვილი – წევრი
- 22. ეთბარ ილიასოვი – წევრი
- 23. ელშად კურბანოვი – წევრი
- 24. მამუკა კურდღელაშვილი – წევრი
- 25. გიორგი მუჩიაშვილი – წევრი
- 26. დიმიტრი მჭედლიშვილი – წევრი
- 27. ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი – წევრი
- 28. ნიკო ნახუცრიშვილი – წევრი
- 29. ილიგარ ოჯახვერდიევი – წევრი
- 30. ამირან სონიშვილი – წევრი
- 31. თამარ სუხიაშვილი – წევრი
- 32. კონსტანტინე ღოღელიანი – წევრი
- 33. ვეფხვია ჩერქეზიშვილი – წევრი
- 34. თენგიზ ძირკველიშვილი – წევრი
- 35. ზურაბ ჭიკაძე – წევრი
- 36. სოსო ჭიკაძე – წევრი
- 37. მამუკა ჯაჭვაძე – წევრი
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. საგარეჯო – მერის წარმომადგენელი – იოსებ მარხვაშვილი
- 2. ბადიაური – მერის წარმომადგენელი – კახაბერ ჩალათაშვილი
- 3. გიორგიწმინდა – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ჭიაბერაშვილი
- 4. გომბორი – მერის წარმომადგენელი – ნოშრევან ნეკრესელაშვილი
- 5. დიდი ჩაილური – მერის წარმომადგენელი –
- 6. დუზაგრამა – მერის წარმომადგენელი – მუხტარ ისმაილოვი
- 7. ვერხვიანი – მერის წარმომადგენელი – ნოდარ ბეგიაშვილი
- 8. თულარი – მერის წარმომადგენელი – იქრამ ბაირამოვი
- 9. იორმუღანლო – მერის წარმომადგენელი – ნათიკ რასულოვი
- 10. კაკაბეთი – მერის წარმომადგენელი – ვეფხია ნანუაშვილი
- 11. კოჭბაანი – მერის წარმომადგენელი – ხოშარაული გელა
- 12. ლამბალო – მერის წარმომადგენელი – რიზვან მამედოვი
- 13. მანავი – მერის წარმომადგენელი – ალექსანდრე სტეფანიშვილი
- 14. მზისგული – მერის წარმომადგენელი – მიხეილ ობოლაშვილი
- 15. ნინოწმინდა – მერის წარმომადგენელი – თამარ გარსევანიძე
- 16. პატარა ჩაილური – მერის წარმომადგენელი – ლევან როსტიაშვილი
- 17. პატარძეული – მერის წარმომადგენელი – ოთარ ოთარაშვილი
- 18. სათაფლე – მერის წარმომადგენელი – ემზარ გორგილაძე
- 19. უდაბნო – მერის წარმომადგენელი – გიორგი ჟორჟოლიანი
- 20. უჯარმა – მერის წარმომადგენელი – დავით აბელაშვილი
- 21. ყანდაურა – მერის წარმომადგენელი – ნანა ტაველიშვილი
- 22. შიბლიანი – მერის წარმომადგენელი – რობიზონ სადუნიშვილი
- 23. წყაროსთავი – მერის წარმომადგენელი – გიორგი კერატიშვილი
- 24. ხაშმი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბ ყირმელაშვილი
[/expand]
სიღნაღი
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
გიორგი გოგილაშვილი – მერი ☎ – 595 300 507
მადონა ბატიაშვილი – ვიცე-მერი ☎ – 591 004 901
თეიმურაზ ბალარჯიშვილი – მერის მოადგილე ☎ – 599 161 855
- ეკა გულიაშვილი – ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 599
- გიორგი ჯანიაშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 434 757
- ვასილ ბალიაშვილი – შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 605
- მალხაზ სიფრაშვილი – საფინანსო – საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 600
- ზურაბ კახეთელიძე – ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 397 338
- ხათუნა აღამონაშვილი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 629 018
- ლია ბაკაშვილი – ჯანდაცვისა და სოციალური სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 572
- მალხაზ ქადაგიშვილი – ეკონომიკის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 613
- ილია ხუციშვილი – სამხედრო გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 595
[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- კულტურის, განათლების, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისია
- ფრაქცია „ქართული ოცნება“
- ფრაქცია „ქართული ოცნება – კონსერვატორები“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები”
- ფრაქცია “ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
- საკრებულოს აპარატი – მალხაზ მოლაშვილი ☎ – 599 855 699
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. ილია ხატიაშვილი – თავმჯდომარე ☎ – 577 059 499
- 2. თემურ ჯავაშვილი – თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 599 971 177
- 3. ილია ბაიდოშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 855 642
- 4. ნანა ნანობაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 109 164
- 5. გოჩა ტოკლიკიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 598 339 622
- 6. გოჩა შანშაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 577 250 548
- 7. მალხაზ ხუციშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 577 250 541
- 8. გიორგი ბაბაკიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 957 020
- 9. გელა ლეკიაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 89 81 81
- 10. ივანე მირიანაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 059 542
- 11. გიორგი ჯანყარაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 059 702
- 12. ცოტნე ბეჟაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 599 855 706
- 13. გიორგი ელაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 599 935 330
- 14. ნანა ლეკიაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 595 556 834
- 15. რუსუდან ოღიაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 577 05 65 64
- 16. გია პავლიაშვილი – ფრაქციის თავმჯ. მოადგილე ☎ – 577 059 574
- 17. ოთარ ალადაშვილი – წევრი ☎ – 599 076 938
- 18. გიორგი ბოლღაშვილი – წევრი ☎ – 599 562 945
- 19. ალექსანდრე ბურდულაძე – წევრი ☎ – 577 05 94 97
- 20. ნელი გურაშვილი – წევრი ☎ – 577 059 721
- 21. გიორგი ზედელაშვილი – წევრი ☎ – 577 059 720
- 22. ნინო კოჭლამაზაშვილი – წევრი ☎ – 599 914 192
- 23. ირაკლი ლათიბაშვილი – წევრი ☎ – 577 059 553
- 24. იოსებ მათეშვილი – წევრი ☎ – 555 169 105
- 25. ალექსანდრე მირაქოვი – წევრი ☎ – 577 059 573
- 26. ვლადიმერ სიმონიშვილი – წევრი ☎ – 599 744 303
- 27. არჩილ ტუხაშვილი – წევრი ☎ – 599 517 537
- 28. მალხაზ ფეიქრიშვილი – წევრი ☎ – 599 199 966
- 29. გოჩა ჯალიაშვილი – წევრი ☎ – 595 558 719
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. სიღნაღი – მერის წარმომადგენელი – ბესარიონ ხატიაშვილი ☎ – 599 855 641
- 2. წნორი – მერის წარმომადგენელი – მიხეილ კუტიბაშვილი ☎ – 599 855 632
- 3. ანაგა – მერის წარმომადგენელი – ზაქარია ალხანაშვილი ☎ – 598 323 111
- 4. ბოდბე – მერის წარმომადგენელი – ალექსანდრე კოჭლამაზაშვილი ☎ – 599 855 641
- 5. ბოდბისხევი – მერის წარმომადგენელი – ნოდარ ზურაბაშვილი ☎ – 577 652 275
- 6. ვაქირი – მერის წარმომადგენელი – ივანე დემეტრაშვილი ☎ – 599 855 627
- 7. ილიაწმინდა – მერის წარმომადგენელი – ივანე ნატროშვილი ☎ – 599 611 444
- 8. მაღარო – მერის წარმომადგენელი – თენგიზ შაიშმელაშვილი ☎ – 599 855 654
- 9. ნუკრიანი – მერის წარმომადგენელი – რევაზ კრაწაშვილი ☎ – 599 855 660
- 10. საქობო – მერის წარმომადგენელი – გიგა ბაკაშვილი ☎ – 599 855 677
- 11. ტიბაანი – მერის წარმომადგენელი – ლია მაძღარაშვილი ☎ – 599 855 637
- 12. ქვ. მაჩხაანი – მერის წარმომადგენელი – ნუგზარ ყატაშვილი ☎ – 577 652 260
- 13. ძვ. ანაგა – მერის წარმომადგენელი – ზაზა ბეგიაშვილი ☎ – 599 855 639
- 14. ჯუგაანი – მერის წარმომადგენელი – მირიან ალადაშვილი ☎ – 599 855 615
[/expand]
ყვარელი
[expand title=”მერია“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
როსტომ სესიაშვილი – მერი
გივი ზაუტაშვილი – ვიცე-მერი ☎ – 595 903 322
გიგა წიწრიაშვილი – ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 855 959
დავით ელოშვილი – იურიდიული სამსახურის უფროსი ☎ – 599 68 44 88
ვალერი გოქსაძე – ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი ☎ – 571 14 96 96
უშანგი მათიკაშვილი – კულტურისა და სპორტის სამსახურის უფროსი ☎ – 591 615 068
- გოჩა მაისურაძე – სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 856 045
მაია ავაზაშვილი – ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამსახურის უფროსი ☎ – 599 856 020
გიორგი ლურსმანაშვილი – ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი ☎ – 577 062 844[/expand]
[expand title=”საკრებულო“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- იურიდიულ საკითხთა კომისია
- საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია
- სოციალური, კულტურის, განათლების და ახალგაზრდულ საქმეთა კომისია
- ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისია
- სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურის და ბუნებრივი რესურსების კომისია
- ფრაქცია “ქართული ოცნება“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – მრეწველები“
- ფრაქცია “ქართული ოცნება – კონსერვატორები“
- ფრაქცია “ნაციონალური მოძრაობა“
- ფრაქცია “ყვარელი“
- საკრებულოს აპარატი – ანა უსტიაშვილი ☎ – 599 85 60 40
[/expand]
[expand title=”საკრებულოს წევრები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. დავით ქევხიშვილი – თავმჯდომარე ☎ – 599 855 999
- 2. ვანო მამულაშვილი – თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 595 91 92 97
- 3. თამარ დენტოშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 157 219
- 4. ზურაბ კაპანაძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 595 919 332
- 5. სერგო მამაგულიშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 592 13 94 94
- 6. ქეთევან სეფაშვილი – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 599 856 023
- 7. ზურაბ ჩხეიძე – კომისიის თავმჯდომარე ☎ – 595 959 965
- 8. კახა ასისტიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 60 80 91
- 9. ბესიკ იაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 555 079 070
- 10. ვახტანგ მაჭავარიანი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 568 83 82 84
- 11. ბექა ფოჩხიძე – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 577 60 80 93
- 12. ნინო ხუციშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარე ☎ – 599 856 002
- 13. მამუკა ბერიაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 568 280 229
- 14. ბადურ ბერიძე – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 579 722 700
- 15. გიორგი სირაძე – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 577 608 218
- 16. იოსებ სოლომნიშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 577 608 214
- 17. თენგიზ ღვალაძე – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 555 64 20 20
- 18. ალექსი შიუკაშვილი – ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე ☎ – 577 389 620
- 19. შალვა ადეიშვილი – წევრი ☎ – 599 855 977
- 20. ლევან გელაძე – წევრი ☎ – 595 000 131
- 21. შამილა კახიტაევი – წევრი ☎ – 577 60 80 69
- 22. ალექსანდრე მაზმიშვილი – წევრი ☎ – 577 608 217
- 23. ილია მზექალაშვილი – წევრი ☎ – 599 717 900
- 24. ჯემალ შავერდაშვილი – წევრი ☎ – 599 50 40 17
- 25. თინათინ ჩიხიაშვილი – წევრი ☎ – 599 157 298
- 26. გოგიტა წიწრიაშვილი – წევრი ☎ – 571 575 555
- 27. ვაჟა ჭუნაშვილი – წევრი ☎ – 577 60 80 66
[/expand]
[expand title=”ადმინისტრაციული ერთეულები“]
(დასაკავშირებლად დააწკაპეთ შესაბამის ნომერს)
- 1. ყვარელი – მერის წარმომადგენელი – ზურაბ ნემსაძე ☎ – 599 472 067
- 2. ახალსოფელი – მერის წარმომადგენელი – მალხაზ მარტიაშვილი ☎ – 599 033 064
- 3. ბალღოჯიანი – მერის წარმომადგენელი – შოთა იობაშვილი ☎ – 595 917 174
- 4. გავაზი – მერის წარმომადგენელი – ავთანდილ ცუკოშვილი ☎ – 598 455 535
- 5. გრემი – მერის წარმომადგენელი – ბიძინა გურასპიშვილი ☎ – 551 407 787
- 6. ენისელი – მერის წარმომადგენელი – კახა მჭედლიშვილი ☎ – 599 157 345
- 7. კუჭატანი – მერის წარმომადგენელი – მაია მედოიძე ☎ – 599 451 066
- 8. მთისძირი – მერის წარმომადგენელი – უშანგი ხუციშვილი ☎ – 568 505 971
- 9. საბუე – მერის წარმომადგენელი – გოდერძი ჭიტაშვილი ☎ – 599 856 047
- 10. შილდა – მერის წარმომადგენელი – ლევან ხუციშვილი ☎ – 599 856 044
- 11. ჭიკაანი – მერის წარმომადგენელი – ემილი ხვედელიძე ☎ – 599 157 437
[/expand]